Yasal Bilgilendirme

Şartlar ve Koşullar

1. Sistemlerimizin Kullanımı
Sistemlerimizin kullanımı belirtilen şartlarda mümkündür. Sistemlerimizi kullanarak bu hususları kabul edersiniz. Sistemlerimizde gördüğünüz veya okuduğunuz her şeyin telife konu olduğunu kabul eder ve sistemlerimizdeki metinleri ve/veya görselleri önceden yazılı izin alınmaksızın kullanamazsınız.

2. Profesyonel Hizmetler ve Öneriler
Sistemlerimize erişirken, çeşitli sorunlarla karşılaşabilir, hizmetlerimize erişiminiz kısmen ya da tamamen mümkün olmayabilir. Sistemlerimizde sunulan bilgiler ve görseller, danışmanlık hizmeti ya da öneri değildir.

3. Sorumluluk Reddi ve Garantiler
Sistemlerimizde yer alan içeriğin bir bölümü çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ve teknik yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Sistemlerimizdeki her şey açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Sistemlerimiz üzerinden sunulan çeşitli hizmetlerin, herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyallerin kesintisiz, hatasız veya virüs veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını garanti etmez, doğruluğuna dair hiçbir garanti veya beyanda bulunmayız. Sistemlerimizdeki verilerin doğruluğu için çaba sarfetsek dahi herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul etmeyiz. Sistemlerimizi herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkımız saklıdır. Biz zararın oluşma ihtimalinden haberdar olmuş olsak bile, herhangi bir kayıp, zarar, ziyandan veya buradaki kötüye kullanımı veya kötüye kullanımdan kaynaklanan üçüncü şahıs iddiaları da dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir şekilde sorumlu tutulamayız.

4. Bağlantılar
Sistemlerimizdeki bağlantılar, bizim dışımızdaki kişiler veya kuruluşlar tarafından sağlanan sunuculara gitmenize neden olabilir. Bu sunucular üzerinde bizim hiçbir kontrolümüz yoktur ve bu tür sunucularda bulunan bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygunluğu veya herhangi bir başka yönü ile ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmayız ve bu tür sunucuları veya içeriği izlemez veya desteklemeyiz. Bu sunucuların ayrı şartları ve gizlilik politikaları olabilir.

5. Kişisel Bilgilerin Korunması
Sistemlerimizi kullanarak, erişim sağlayarak, dolaylı ya da doğrudan faydalanarak Gizlilik Politikası’nda belirtilen hususları kabul edersiniz. Gizlilik Politikası, Şartlar ve Koşulların ayrılmaz bir parçasıdır.

6. Görüntüler
Sistemlerimizde görüntülenen kişilerin veya yerlerin görüntüleri sahiplik, adil kullanım ya da kullanım izni ile kullanılmaktadır.

7. Ticari Markalar ve Logolar
™ veya ® ile işaretlenmiş tüm terim ve logolar veya burada belirtilen tüm Ticari Markalar ve logolar veya tescilli Ticari Markalar ve logolar, ilgili sahiplerine aittir.

8. Düzeltme ve Değiştirme Hakkımız
Herhangi bir zamanda, bu hususları değiştirebilir ve bu konuda sizi bilgilendirmeyebiliriz. Bu nedenle bağlı olduğunuz şartları ve koşulları periyodik olarak gözden geçirmelisiniz.

 

Yasal Ad: Doğru Proje Danışmanlık ve Eğitim Ticaret Limited Şirketi
Adres: Söğütözü Mah. 2177. Cd. No:10B-133 Çankaya Ankara Türkiye
Internet Sitesi: 
https://dogruproje.com
Yer Sağlayıcı: 
 Google Inc, Amazon Web Services, Inc., Conatbo GmbH, GNET Internet Telekomünikasyon A.Ş.
Telefon: 
+90 312 286 9026
Vergi Dairesi: 
Maltepe
Vergi No: 
3080525254
D-U-N-S Numarası: 
533130957
Ticaret Odası: 
Ankara
Ticaret Sicil Numarası: 
398769
Mersis Numarası: 
0308052525400015