Projeler

Bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz projeler

2016 yılından bu yana insanların kullanmaktan mutlu olduğu projeler geliştirerek milyonlarca kişiye dokunduk.

İş birliği yaptığımız şirketler için sadece yazılım geliştirmiyoruz. Beraber başarı hikayeleri yazıyoruz.

US
Android - iOS - Tasarım
Sosyal medya ajansının, projelerini yönetebilmesi ve ekip içi iletişimi geliştirdiğimiz mobil uygulamalarla eğlenceli bir şekilde sağladı.

Sosyal medya ajansı için MVP iş modelimizle geliştirdiğimiz proje yönetim uygulaması ile proje yönetimi daha eğlenceli bir şekilde sağlanıyor. Sosyal medya uygulamalarına benzer bir arayüze sahip Android ve iOS native mobil uygulamalarla şirket içi çalışanlar mesajlaşabiliyor, şirketin projeleriyle ilgili fotoğraf, video ve dokümanları ilgili takımlar arasında kolayca paylaşabiliyor.

Insign
Tasarım
Insign mobil uygulaması ile çevrimiçi ve çevrimdışı meditasyon içeriklerine erişin.

Android telefon ve tabletler ile iPhone ve iPad cihazlar için geliştirlen Insign meditasyon uygulaması UI/UX tasarımı uzun dönem dış kaynak iş modelimizle yapıldı.

Link2Coaching
Android - iOS - Tasarım
L2C, koçları ve danışanları zaman ve mekândan bağımsız olarak çevrimiçi ortamda buluşturmayı amaçlayan global bir mobil uygulamadır.

L2C uygulaması Android ve iOS platformlarında koçlar ve kullanıcılara özel toplam 4 ayrı native mobil uygulama olarak geliştirildi. Sistem yöneticilerinin seans, kullanıcı ve koçları yönetebilmesi, destek sistemine gelen mesajları görüntülemesi ve cevaplaması ve farklı para birimlerinde gelirlerin raporlanması amacıyla web yönetim paneli hazırlandı.  Ölçeklenebilir arka uç için AWS altyapısı kullanıldı.

Avukata
Android - iOS - Tasarım
Avukatlar arası işbirliği uygulaması.

Avukat girişimci tarafından MVP kapsamında talep edilen Avukata mobil uygulaması ile avukatların diğer şehirlerde bulunan avukatlarla hızlı ve kolay şekilde ulaşması hedeflendi. Android ve iOS platformlar için hazırlanan mobil uygulamalarda, uzmanlık alanına ve şehre göre filtreleme yaparak avukat aranabiliyor ve avukatlardan yardım istenebiliyor.

Maapp
Android - iOS - Tasarım
Johannesburg için lokal taksi çağırma uygulaması.

Uber ve Bitaksi benzeri uygulama olan Maapp uygulaması ile kullanıcılar çevrelerindeki taksileri haritadan görebiliyor, taksi çağırabiliyorlar ve taksi ücretini PayPal entegrasyonuyla kredi kartıyla ödeyebiliyor.

CRM Dealsorter
Android - iOS - Web - Tasarım
Aramalar ve e-postaları hızlıca fırsat, teklif ve satışlara dönüştürün.

Londra’daki Start-up için Android ve iOS platformları için geliştirilen ve SaaS iş modeliyle kullanıma sunulan CRM uygulamasında Google ve Microsoft iş e-postalarıyla entegrasyonu yapıldı. Kullanıcı gelen e-postalardan ve telefon arama kayıtlarını kullanarak yeni iş fırsatı, teklif ya da satışa dönüştürebiliyor ya da mevcut CMR kayıtlarıyla eşleştirebiliyor.

Otoeksperapp Müşteri
Android - iOS - Tasarım
Videolu ve fotoğraflı araç ekspertiz raporlarına her yerden ulaşın.

İzmir merkezli start-up için geliştirilen Otoeksperapp SaaS projesi kapsamında aracını sisteme üye işyerinde ekspertiz yaptıran müşterilerin kullanması için de mobil uygulama yayına alıdı. Otoeksperapp Müşteri uygulaması ile araçlarını ekspertiz yaptırmak isteyen müşteriler, yakınlarındaki ekspertiz işletmelerini haritadan görebiliyor ve navigasyon başlatabiliyor, işletmenin sunduğu ekspertiz paketlerini görebiliyor ve randevu alarak araçlarını oto ekspertiz yaptırabiliyor. Ekspertiz işlemi tamamlanınca bildirim alan müşteriler, araçlarının fotoğraflı ve videolu ekspertiz raporlarına diledikleri yerden ve diledikleri zaman ulaşabiliyor ve diğer kişilerle paylaşabiliyor.

Dealsorter v2
Android - iOS - Tasarım
Dealsorter ekibi, CRM uygulamalarının yenilenmesi için tekrar bize güvendi.

2018 yılında uzun dönem dış kaynak iş modeliyle çalıştığımız İngilitere’de faaliyet gösteren start-up, Dealsorter projesinin UI/UX tasarımı yapılarak yeni ve modern bir arayüze sahip olması için yıllar sonra tekrar bizi seçti. Kullanıcıların birkaç dokunuşla ve kaydırma hareketleriyle e-postalarındaki verilerden hızlıca yeni fırsat, satış, ya da müşteri kaydı oluşturabilmesi ve sistemdeki verileri raporlayabilmesi için Android ve iOS mobil uygulama arayüzleri tamamen yenilendi.

W-Care
Android - iOS
Sadece internet sitesiyle hizmet sunan dijital magazin W-Care, Android ve iOS native mobil uygulamalar ile kullanıcı sayısını 3 kat, etkileşim oranını ise 6 kat artırdı.

MVP iş modeliyle hizmet sunduğumuz W-Care dergisi, sade ve minimalist bir tarzda sunduğu tasarımla dikkat çekiyor. Müşteri tarafından sunulan UI tasarımların, piksel hassasiyette bir kusursuzlukla arayüz hazırlandı.Geliştirdiğimiz native Android ve iOS mobil uygulamaların Google Play Store ve AppStore’da yayınlanması ile W-Care, aktif kullanıcı sayısı ve kullanıcı etkileşimini artırdı.

27AVM
Android - iOS - Web - Tasarım
Gaziantep’te bulunan 27AVM, COVID salgını döneminde 3 ay gibi içinde e-ticarete başladı.

27AVM için üç ay gibi kısa bir sürede MVP e-ticaret mobil uygulaması kullanıma sunuldu. Kullanıcılardan kredi kartıyla ödeme alınan native Android ve iOS müşteri uygulamalarıyla birlikte, sipariş, ürün, kullanıcı ve kampanya yönetimi özellikleri olan web yönetim paneli ve kuryeler için navigasyon özellikli kurye uygulaması yayına alındı.

Otoeksperapp
Android - iOS - Web - Tasarım
Oto ekspertiz firmaları için SaaS yazılım.

İzmir’de kurulu startup için geliştirilen SaaS proje kapsamında oto ekspertiz firmaları ve çalışanları için Android, iOS ve web uygulamalar geliştirildi. Otoeksperapp Ekspertiz uygulamasıyla ekspertiz şirketleri, ekspertiz yaptıkları araçlarında hiçbir noktayı atlamadan ekspertiz yapabiliyor ve müşterilerine standart basılı ve PDF rapor ile birlikte Otoeksperapp Müşteri Uygulamasını kullanan müşterilerine fotoğraf ve videolu dijital ekspertiz raporu da sunabiliyorlar. Ayrıca sistem üzerinden kendi ekspertiz paketlerini belirleyebiliyor ve gelirlerini raporlayabiliyorlar.

Poodlife
Android - iOS - Web - Tasarım
Kişisel gelişiminiz için diyetisyenler, yaşam koçları, fitness hocalarıyla video görüşme yapın.

MVP projesiyle melek yatırımcılardan yatırım alan Poodlife, uzaktan yaşam koçları, diyetisyenler ve fitness eğitimenleriyle video seans ayarlamanıza ve seanslarınızı yönetenize olanak sağlıyor.

Edufav v3
Android - iOS - Tasarım
ODTÜ’lü girişimcilerden ODTÜ’ye özel sosyal ağ.

ODTÜ’lü girişimciler tarafından kurulan ve ilk versiyonunu 2016 yılında geliştirdiğimiz Edufav, 2021 yılında UI&UX değişikliği ile birlikte yeni gelen özelliklere 3. kez güncellendi. VOD ve canlı yayın altyapısı eklenen uygulada Facebook’un da kullandığı Wowza Media Stream Engine kullanıldı.

Stork
Android - iOS - Tasarım
Arkadaşlarınıza sadece belirli konumda ve belirli bir zamanda görülebilen mesajlar göndermenize olanak sağlayan Stork, shiftdelete.net kullanıcıları tarafından en iyi mobil uygulama seçildi.

Android ve iOS native mobil uygulamalar ile sistem yöneticisi için web yönetim paneli yayına alındı. Uygulamada paylaşılan gönderileri ve hikayeleri sadece belirli bir yerde ve belirli bir zamanda görüntüleme özelliği bulunanan uygulamada  kullanıcı gizliliğine üst seviyede önem verildiği için, kullanıcı konumu hiçbir zaman sunucuya gönderilmeden tüm akış sadece cihaz üzerinde yönetildi. Konum servislerinin yüksek pil tüketmesi nedeniyle standart konum servisi yerine özel olarak geliştirdiğimiz konum servisi uygulamaya entegre edildi. Kullanıcı deneyimini geliştiren öğeler, uygulama içi satın alımlarla kullanıcılara sunuldu.

İlk adımı atmaya hazır mısınız?

Bize projenizden bahsedin.