Hizmetler

İhtiyacınıza özel yazılım geliştirme hizmetleri

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları ve özellikleri olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle farklı ihtiyaçlar için en iyi sonuçları veren, uyarlanabilir işbirliği modelleri sunuyoruz.

Size özel çözümlerle yanınızdayız.

MVP ve uzun dönem yazılım geliştirme hizmetlerimizle aklınızdaki yazılım projesini gerçekleştirmek için farklı ihtiyaçlara uygun iş modelleri sunuyoruz. Yeni projeniz için ekibimizle hazırız.
MVP

MVP Geliştirme

Vakit nakittir. İkisini de kaybetmeyin.
Neden MVP Geliştirme İş Modelini Seçmelisiniz?
Projenizin potansiyelini keşfetmek için büyük zaman ve bütçe ayırmayın. Yatırımcıların dikkatini çekecek ya da optimum sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak MVP geliştirme hizmetimizle 3 ay içinde sonuçları görmeyi başlayın.
 • Sınırlı sayda özellikle MVP kapsamı belirlendiği için optimum süre ve maliyete ürünü geliştirin.
 • Sabit bütçe ve kararlaştırılan sürede MVP ürünü kullanıma sunun.
 • Ürünü hızlıca pazara sunarak kullanıcılardan geri bildirimleri alın ve stratejinizi güncelleyin.
 • Yatırımcılara erken sürede ürünün sonuçlarını gösterme imkanına erişin.
MVP Geliştirme İş Modeliyle Ne Sunuyoruz?
Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce görüşme ve tamamladığımız projelerle edindiğimiz sektör deneyimiyle, stratejinizi belirlemenize ve optimum kaynakla sürdürülebilir MVP ürününü pazara sunmanızı sağlayacağız.
 • Ulaşmak istediğiniz hedefe giden en uygun yolu bulabilmek için;  ürün maliyeti, kalitesi, gereksinimler gibi unsurları mümkün olan en kısa sürede beraber analiz edeceğiz.
 • MVP üründe sadece optimum fayda sağlayacak özelliklerin yer almasını sağlayacağız. Projenin kapsamına göre “kesinlikle olması gereken” özelliklerle birlikte “olabilir” özelliklere de yer vermeye çalışacağız. Süreyi kısaltmak ve bütçe kullanım etkinliğini artırmak için MVP için gerekli olmayan hiçbir özelliğe kesinlikle yer vermeyeceğiz.
 • Kararlaştırılan süre ve bütçe sınırlarında ürünü teslim edeceğiz.
 • İlk günden ürünün kullanıma sunulması aşamasına kadar istikrarlı, sürekli geliştirme ve sürekli dağıtım prensipleriyle uyumlu şekilde en iyi yazılım mühendisliği uygulamalarından ve teknolojilerinden yararlanacağız.
 • Temiz kod ile MVP geliştirme ardından uygulama kapsamının güncellemelerle rahatlıkla genişleyebilir olmasını sağlayacağız.
 • MVP geliştirme sürecinde ilerlemenin takip edilmesi, uyumluluğumuzun kontrol edilebilmesi için düzenli aralıklarla çeşitli geliştirme ve test ortamlarında ürünü kullanıma sunacağız. Düzenli toplantılarla ve geliştirdiğimiz araçlarla geri bildirim alacağız.
 • Ürünü gerçek dünya kullanımına sunmadan önce, ölçülebilir veriye dayalı stratejinizi belirleyebilmeniz için ürüne inceleme ve analitik araçları entegre edeceğiz.
Full-Cycle Product Development

Ürün Geliştirme

İşinize odaklanın. Siz de, biz de.
Neden Ürün Geliştirme İş Modelini Seçmelisiniz?
Şirketinizin ya da pazarın ihtiyaç duyduğu kapsamlı yazılım geliştirme projenizi sürekli geliştirme ve sürekli dağıtım modeliyle kullanıma sunun. Olabildiğince az 3. taraf entegrasyon yaparak uzun vadeli işletme giderlerinizi ve dış bağlılığınızı azaltın.
 • Öngörülmeyen değişikliklere karşı hazırlıklı olun.
 • Proje süresi boyunca aylık sabit ücret ödeyerek ve belirli sprintlerle ürünü kullanıma sunun.
 • Tam, genişleyebilir ve sürdürülebilir ürünle; 3. taraf entegrasyonlara bağlılığınızı azaltarak işletme giderlerinizi düşürün.
 • MVP ürününüzü genişletin ya da yeni bir tam döngü ürünü kullanıma sunun.
 • Kendi geliştirme ekibinizi oluşturmanın ve yönetmenin zorluklarından kurtulun.
 • Yazılım geliştirmeye değil, işinize odaklanın.
 • Nihai ürün ile yatırımcıların dikkatini çekin.
Ürün Geliştirme İş Modeliyle Ne Sunuyoruz?
Yazılım geliştirme ekibi kurmanın ve yönetmenin zorluklarından sizi uzak tutacağız. Fikir aşamasından ürünün kullanıma sunulması ve iyileştirme süreçlerinin tamamında yanınızda olacağız.
 • Yazılım geliştirme süreçlerinde ortaya çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olduğumuz için erken önlemler alabileceğiz.
 • MVP geliştirmeden farklı olarak daha dinamik ve esnek bir geliştirme ortamı sunarak değişen taleplerinizi hızla karşılayacağız.
 • Projeye adanmış ekiple tam döngü yazılım geliştirme hizmeti sunacağız.
 • Yönetilebilir, sorunsuzca çalışan kod yazarak sürdürülebilir geliştirme hizmetleri sunacağız. Böylece kendi ekibinizi  kurmaya karar verdiğinizde projenizin ekibiniz tarafından kolaylıkla yönetilebilir olmasını sağlayacağız.
 • İşbirliği ürecinde ilerlemenin takip edilmesi, uyumluluğumuzun kontrol edilebilmesi için düzenli aralıklarla çeşitli geliştirme ve test ortamlarında ürünü kullanıma sunacağız. Düzenli toplantılarla ve geliştirdiğimiz araçlarla geri bildirim alacağız.
dogruproje_uzun_donem_isbirligi_icon

Uzun Dönem Dış Kaynak

Daha az ödeyebilecekken neden daha fazla ödeyesiniz?
Neden Uzun Dönem Dış Kaynak İş Modelini Seçmelisiniz?
Yeni bir geliştirme ekibi kurmak ya da mevcut ekibinize destek sağlamak için uzun, yorucu ve yüksek maliyetli istihdam süreçleriyle zaman kaybetmeyin. İster tam zamanlı ister haftada 1 güne kadar uzun dönem dış kaynak destek hizmetimizden yararlanın.
 • Tam zamanlı istihdama gerek duyulmayan geliştirme hizmetlerinizi karşılayın.
 • Güvenilmez serbest çalışanlara riske girmeyin.
Uzun Dönem Dış Kaynak İş Modeliyle Ne Sunuyoruz?
 • Serbest çalışanlardan farklı olarak talebinizle ekip olarak ilgileneceğiz.
 • UI&UX tasarımı, yazılım geliştirme, dağıtım ve bakım gibi farklı hizmet talepleriniz için tam zamanlı personel istihdam etmenize gerek kalmayacak. Böylece giderlerinizin azalmasına katkı sunacağız.
 • İşbirliği ürecinde ilerlemenin takip edilmesi, uyumluluğumuzun kontrol edilebilmesi için düzenli aralıklarla çeşitli geliştirme ve test ortamlarında ürünü kullanıma sunacağız. Düzenli toplantılarla ve geliştirdiğimiz araçlarla geri bildirim alacağız.

Neler Yapıyoruz?

MVP, tam döngü yazılım geliştirme ya da uzun dönem dış kaynak iş modelleriyle evrensel UI/UX ilkelerine dayalı dijital ürününüzü tasarlayabilir, yüksek kaliteli, bakımı yapılabilir kodla geliştirebiliriz.
UI & UX Tasarımı
Web Uygulamalar
Native Mobil Uygulamalar
Test ve Kalite Kontrol
DevOps
Proje Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

MVP, tam döngü yazılım geliştirme ya da uzun dönem dış kaynak iş modellirle evrensel UI/UX ilkelerine dayalı dijital ürününüzü tasarlayabilir, yüksek kaliteli, bakımı yapılabilir kodla geliştirebiliriz.
UI & UX Tasarımı
Native Mobil Uygulamalar
Web Uygulamalar
Test ve Kalite Kontrol
DevOps
Proje Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Size en uygun hizmeti seçmenize yardımca olması için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.

Geliştirilen yazılımın tüm hakları bize mi ait oluyor? Kaynak kodları veriyor musunuz?

Evet. Bizim tarafımızdan geliştirilen yazılımı dilediğiniz gibi kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, değiştirebilir ve devredebilirsiniz. Proje tamamlandıktan sonra tüm kaynak kodları size teslim ediyoruz.

Sunduğunuz MVP, Ürün Geliştirme ve Uzun Dönem Dış Kaynak iş modelerinden birini seçmeli miyiz?

Farklı ihtiyaçlar için sunduğumuz 3 farklı iş modeli birçok talebi karşılamaya uygun olmasına rağmen; önereceğiniz başka işbirliği modellerine de açığız.

Genelde nasıl projelerle ilgileniyorsunuz?

Kendimizi geliştirmeye önem veriyoruz ve yeniliğe açığız. Bu nedenle native mobil uygulamalar başta olmak üzere, gerçek zamanlı veri sunan web paneller ve kurumsal iş ve yönetim uygulamaları, kompleks SaaS geliştirme projeleri gibi farklı projelerde yer almak biz heyecanladırıyor.

MVP ve Ürün Geliştirme iş modeli arasındaki temel farklar nelerdir?

MVP geliştirmede ürünün hızla ve belirli bütçe sınırında kalarak kullanıma sunulması amaçlanır. Bu nedenle geliştirme sürecini hızlandıracak 3. taraf yazılım ve hizmetlerden yararlanarak MVP ürünün daha düşük geliştirme maliyetiyle elde edilmesi mümkündür. Ancak sınırlı süre ve bütçe kısıtlamasından dolayı projeye başlandıktan sonra önemli değişiklikler yapılması mümkün olmayabilir.

Ürün Geliştirme modelinde daha uzun vadeli projeksiyonla ve talebiniz doğrultusunda geliştirme yapıldığı için kesin bir süre ya da bütçeden bahsetmek çoğu zaman mümkün değildir.

Yazılım geliştirme projelerin maliyeti genellikle ne kadar?

Yazılım geliştirme ücreti detaylı iş planı hazırlandıktan sonra belirlenebilmektedir. Toplam maliyet seçeceğiniz iş modeline ve projede ihtiyaç duyulan ekibe göre farklılık gösterecektir. Her proje için minimum ücretimiz 10.000$’dır. Ancak talebinizi bize ilettikten sonra projenin ihtiyaç ve gereksinimlerini belirleyebilir ve size MVP modelimiz için sabit bir bütçe, ya da Ürün Geliştirme modelimize göre aylık bir ücret sunabiliriz.

Sizden projemizle ilgili nasıl teklif alabiliriz?

Gerçeğe yakın proje süresi ve bütçesi sunabilmemiz için bize ayrıntılı ve net proje dokümantasyonu sağlamanız gerekir. Bu nedenle projenizi, hedef kitlenizi, taslak ekran görüntüleri ve akışı anlamamıza katkı sunacak her türlü materyal faydalı olacaktır.

Ancak projenizle ilgili herhangi bir materyal olmasa bile bu büyük bir sorun değil. Dilerseniz internet sitemizdeki formu doldurarak ya da bize e-posta göndererek bizi bilgilendirebilir ya da çevrimiçi toplantı ile projenizi bize anlatabilirsiniz. Yaptığımız yüzlerce görüşme ve tecrübemize dayanarak işin kapsamını anlamak için doğru soruları soracağımıza eminiz.

Hibrit / Cross-platform mobil uygulama geliştiriyor musunuz?

Müşterilerimize her zaman yüksek performans ve güvenlik sunan, UI/UX temel ilkelerine uygun, yüksek kaliteli, bakımı yapılabilir kodla native mobil yazılım geliştirme hizmeti sunmaktayız.

Hibrit/Cross -platform mobil uygulamaların düşük performans göstermesi, cihazın donanımına erişiminde sorunlar yaşaması, 3. taraf sistemlere ve eklentilere bağlı olarak geliştirilmesi,  güncel Android ve iOS işletim sistemi desteklerinin kısıtlı olması ve gelecek Android ve iOS işletim sistemlerine uyumluğu konusundaki belirsizlikler nedeniyle hibrit/cross-platform mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmamaktayız.

Native mobil uygulamalar ile Hibrit / Cross-platform mobil uygulamalar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha ucuz alternatifler varken neden sizinle çalışmalıyız?

Her şeyden önce bizimle çalışarak deneyimli bir ekibi kendiniz oluşturma ve yönetme zorluklarıyla karşılaşmazsınız. Bir ekip oluşturmak yerine MVP projeniz için bizimle çalışarak; güvenilmez serbest çalışan ve firmaların yaratacağı sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bizimle işbirliği yaptığınızda, serbest çalışanlardaki çalışma konusundaki belirsizliğe ve asıl işi yazılım geliştirme olmayan güvenilmez “dijital ajanslar” ile ilgili sorunlara elveda diyebilirsiniz. Bunun yerine, engelleri aşmaya ve ürününüzü global standartlarda geliştirerek öne çıkmasını sağlamayı garanti etmeye hazır, her bir alan için ayrı uzmanlığa sahip,  deneyimli geliştiriciler, UI/UX tasarımcı, test ve QA uzmanı, DevOps ve proje yöneticisiden oluşan multidisipliner bir grupla işbirliği yapacaksınız! Üstelik buna, verimliliğimiz ve yüksek rekabetçiliğimizle benzer nitelikte hizmet sunabilen kaliteli yazılım firmalarıyla kıyasla çok daha etkin maliyetle ulaşacaksınız.

Bizimle çalışmanız için daha çok nedene buradan ulaşabilirsiniz.

Geliştirilen yazılımın tüm hakları bize mi ait oluyor? Kaynak kodları veriyor musunuz?

Evet. Bizim tarafımızdan geliştirilen yazılımı dilediğiniz gibi kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, değiştirebilir ve devredebilirsiniz. Proje tamamlandıktan sonra tüm kaynak kodları size teslim ediyoruz.

Sunduğunuz MVP, Ürün Geliştirme ve Uzun Dönem Dış Kaynak iş modelerinden birini seçmeli miyiz?

Farklı ihtiyaçlar için sunduğumuz 3 farklı iş modeli birçok talebi karşılamaya uygun olmasına rağmen; önereceğiniz başka işbirliği modellerine de açığız.

Genelde nasıl projelerle ilgileniyorsunuz?

Kendimizi geliştirmeye önem veriyoruz ve yeniliğe açığız. Bu nedenle native mobil uygulamalar başta olmak üzere, gerçek zamanlı veri sunan web paneller ve kurumsal iş ve yönetim uygulamaları, kompleks SaaS geliştirme projeleri gibi farklı projelerde yer almak biz heyecanladırıyor.

MVP ve Ürün Geliştirme iş modeli arasındaki temel farklar nelerdir?

MVP geliştirmede ürünün hızla ve belirli bütçe sınırında kalarak kullanıma sunulması amaçlanır. Bu nedenle geliştirme sürecini hızlandıracak 3. taraf yazılım ve hizmetlerden yararlanarak MVP ürünün daha düşük geliştirme maliyetiyle elde edilmesi mümkündür. Ancak sınırlı süre ve bütçe kısıtlamasından dolayı projeye başlandıktan sonra önemli değişiklikler yapılması mümkün olmayabilir.

Ürün Geliştirme modelinde daha uzun vadeli projeksiyonla ve talebiniz doğrultusunda geliştirme yapıldığı için kesin bir süre ya da bütçeden bahsetmek çoğu zaman mümkün değildir.

Yazılım geliştirme projelerin maliyeti genellikle ne kadar?

Yazılım geliştirme ücreti detaylı iş planı hazırlandıktan sonra belirlenebilmektedir. Toplam maliyet seçeceğiniz iş modeline ve projede ihtiyaç duyulan ekibe göre farklılık gösterecektir. Her proje için minimum ücretimiz 10.000$’dır. Ancak talebinizi bize ilettikten sonra projenin ihtiyaç ve gereksinimlerini belirleyebilir ve size MVP modelimiz için sabit bir bütçe, ya da Ürün Geliştirme modelimize göre aylık bir ücret sunabiliriz.

Sizden projemizle ilgili nasıl teklif alabiliriz?

Gerçeğe yakın proje süresi ve bütçesi sunabilmemiz için bize ayrıntılı ve net proje dokümantasyonu sağlamanız gerekir. Bu nedenle projenizi, hedef kitlenizi, taslak ekran görüntüleri ve akışı anlamamıza katkı sunacak her türlü materyal faydalı olacaktır.

Ancak projenizle ilgili herhangi bir materyal olmasa bile bu büyük bir sorun değil. Dilerseniz internet sitemizdeki formu doldurarak ya da bize e-posta göndererek bizi bilgilendirebilir ya da çevrimiçi toplantı ile projenizi bize anlatabilirsiniz. Yaptığımız yüzlerce görüşme ve tecrübemize dayanarak işin kapsamını anlamak için doğru soruları soracağımıza eminiz.

Hibrit / Cross-platform mobil uygulama geliştiriyor musunuz?

Müşterilerimize her zaman yüksek performans ve güvenlik sunan, UI/UX temel ilkelerine uygun, yüksek kaliteli, bakımı yapılabilir kodla native mobil yazılım geliştirme hizmeti sunmaktayız.

Hibrit/Cross -platform mobil uygulamaların düşük performans göstermesi, cihazın donanımına erişiminde sorunlar yaşaması, 3. taraf sistemlere ve eklentilere bağlı olarak geliştirilmesi,  güncel Android ve iOS işletim sistemi desteklerinin kısıtlı olması ve gelecek Android ve iOS işletim sistemlerine uyumluğu konusundaki belirsizlikler nedeniyle hibrit/cross-platform mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmamaktayız.

Native mobil uygulamalar ile Hibrit / Cross-platform mobil uygulamalar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha ucuz alternatifler varken neden sizinle çalışmalıyız?

Her şeyden önce bizimle çalışarak deneyimli bir ekibi kendiniz oluşturma ve yönetme zorluklarıyla karşılaşmazsınız. Bir ekip oluşturmak yerine MVP projeniz için bizimle çalışarak; güvenilmez serbest çalışan ve firmaların yaratacağı sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bizimle işbirliği yaptığınızda, serbest çalışanlardaki çalışma konusundaki belirsizliğe ve asıl işi yazılım geliştirme olmayan güvenilmez “dijital ajanslar” ile ilgili sorunlara elveda diyebilirsiniz. Bunun yerine, engelleri aşmaya ve ürününüzü global standartlarda geliştirerek öne çıkmasını sağlamayı garanti etmeye hazır, her bir alan için ayrı uzmanlığa sahip,  deneyimli geliştiriciler, UI/UX tasarımcı, test ve QA uzmanı, DevOps ve proje yöneticisiden oluşan multidisipliner bir grupla işbirliği yapacaksınız! Üstelik buna, verimliliğimiz ve yüksek rekabetçiliğimizle benzer nitelikte hizmet sunabilen kaliteli yazılım firmalarıyla kıyasla çok daha etkin maliyetle ulaşacaksınız.

Bizimle çalışmanız için daha çok nedene buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizle ilgili sorularınız mı var?

Bizimle iletişime geçin.